فراخوان طرح خدمات تخفیفی کارت لیمو

فراخوان تعویض اسناد مالکیت دفترچه ای املاک به کاداستری تک برگ
2017/12/27
آغاز طرح رجیستری تلفن همراه
2018/01/10

قابل توجه همکاران گرامی :

از اعضاء محترم دارای پروانه کسب که قانون مدار،منصف و مشتری مدار می باشند دعوت به عمل می آید در راستای رونق بازار و بهبود فضای کسب و کار ، همچنین افزایش قدرت خرید خانواده بزرگ اصناف شیراز ؛  در طرح سیستم جامع کارت تخفیف اتاق اصناف (کارت تخفیف لیمو) که با همکاری بانک پارسیان و شرکت آتی شهر هوشمند ایرانیان برگزار می گردد ، شرکت نمایند.

بر اساس توافق با بانک پارسیان و شرکت آتی شهر هوشمند ایرانیان، کارت تخفیف شتابی به سازمان­ها و ارگان های مورد تایید اتاق اصناف داده می­شود . دارندگان این کارت ضمن قابلیت استقاده از انواع خدمات متعدد و پیشرفته­ ی بانکی (نظیر کارت به کارت، خرید آنلاین، اخذ وجه از دستگاه خود پرداز و …) با مراجعه به فروشگاه های طرف قرارداد طرح از تخفیفات بسیار مناسبی برخوردار شوند. فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات که به تایید اتحادیه رسیده باشند، می توانند با حضور در این طرح و قائل شدن حق تخفیف برای اعضاء به رونق کسب و کار خود کمک شایانی نمایند.

کلیه رویه انجام تخیف به صورت سیستماتیک انجام می پذیرد، بدین صورت که به فروشگاه ها و ارائه دهندگان خدمات طرف قرداد یک دستگاه پوز از طرف بانک پارسیان تحویل داده می شود و میزان تخفیف مورد نظر آنها در آن اعمال می­گردد. بر روی این دستگاه کلیه تراکنش­های معمول بدون هیچ محدودیتی انجام می­پذیرد؛ اما زمانی که کارت تخفیف اتاق اصناف(لیمو کارت) بر روی این دستگاه کشیده می­شود، تمام مبلغ کالا کسر می­گردد و حداکثر دو ساعت بعد مبلغ تخفیف از طرف بانک محاسبه و به کارت شتابی خریدار بازگردانده می­شود.

از کلیه اعضاء تحت پوشش که تمایل به شرکت در این طرح دارند درخواست می گردد با دفتر اتحادیه تماس حاصل فرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *